صفحه مدیریت
همه ویلاها استخر دار ساحلی جنگلی
news/L1_dtqm9_بازار نوشهر 2.jpg

1401/05/09    بازار روز نوشهر
بازار روز نوشهر از جالب‌ترین دیدنی ها به ‌شمار می‌رود. این بازار محلی و روزانه از بسیاری از پاساژها و مراکز خرید بزرگ جذابیت بیشتری دارد و پر است از مواد غذایی تازه از سبزیجات گرفته تا سیر، انواع ماهی تازه و شور، ترشی، برنج و دیگر خوراکی‌های خوشمزه شمالی.
بوی سیر، سبزی تازه و ترشی های محلی، در کنار بوی ماهی هایی که تازه صید شده اند در فضای بازار میپیچد و ، مشام هر رهگذری که در این بازارقدم بگذارد را پر میکند.
بازار روز نوشهر یک بازار سنتی است که یکی از جدید ترین و جذاب ترین مکان های دیدنی به شمار می رود. هر شهر یک نمونه از این بازار های سنتی را درون خود دارد که به ارائه سوغاتی ها، صناعی دستی، محصولات تازه و … می پردازند.
بازار روز نوشهر در استان مازندران شهرستان نوشهر و میدان آزادی قرار دارد، اگر شما هنگام مسافرت از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده میکنید، می توانید از تاکسی ها بخواهید که شما را به این بازار برسانند و نیازی به پیدا کردن آدرس ندارید
بسیاری از افراد ممکن است هنگام مسافرت با خودروهای شخصی خود راهی شوند، که در این جا زمانی که به نوشهر می رسید باید به دنبال میدان آزادی باشید، با پیدا کردن این میدان به راحتی به بازار روز دسترسی خواهید داشت زیرا بازار در مجاورت میدان ازادی است.